Shopping Cart

Certyfikat e-Gazele Biznesu dla naszej firmy

Miło nam poinformować, że już po raz drugi zostaliśmy wyróżnieni w rankingu najdynamiczniej rozwijających się małych i średnich przedsiębiorstw prowadzących handel przez Internet e-Gazele Biznesu. Nie było by to możliwe bez wsparcia i zaufania, którym obdarzają Państwo naszą firmę – za co serdecznie dziękujemy.

Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazela e-Biznesu to firma, która:

Od 2014 r. „Puls Biznesu” co roku publikuje ranking „e-Gazel Biznesu”, w którym nagradzane są najdynamiczniej rozwijające się firmy prowadzące handel w Internecie. Polacy coraz częściej robią zakupy w sieci, o czym świadczą dwucyfrowe wzrosty na rynku e-commerce, które utrzymują się od wielu lat, niezależnie od koniunktury gospodarczej. Wartość rynku e-sprzedaży detalicznej w Polsce przekracza rocznie 30 miliardów złotych.

Kryteria Rankingu

Ranking e-Gazele Biznesu jest oparty na analizie danych finansowych i uwzględnia małe i średnie firmy prowadzące handel przez Internet o przychodach poniżej 100 mln PLN, które wykazały w roku poprzedzającym zysk.

Oprócz zysku, firmy muszą również wykazać się wzrostem przychodów w porównaniu do roku poprzedniego.

W rankingu jest brana pod uwagę procentowa różnica we wzroście przychodów pomiędzy poszczególnymy latami oraz całkowita wysokość przychodów w roku poprzedzającym.

Gazele biznesu e-rwakulszowa.pl