Shopping Cart

Portal e-rwakulszowa.pl dane kontaktowe

Dane firmy

P.P.H.U. FIT Paweł Michalski
ul. Gliwicka 4
59-220 Legnica
NIP 6131289530
REGON 391056836
Konto: 48 1140 2004 0000 3502 7744 5735

Adres email

DZIAŁ SPRZEDAŻY DETALICZNEJ:
info@e-rwakulszowa.pl


SPRAWY ORGANIZACYJNE:
biuro@e-rwakulszowa.pl

Kontakt z konsultantem

Dział sprzedaży detalicznej

W sprawach związanych z doborem sprzętu oraz realizacją zamówień proszę pisać na adres e-mail: info@e-rwakulszowa.pl.

Godziny pracy

Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 i w tym czasie jesteśmy dostępni pod emailem oraz telefonem. Po godzinach pracy staramy sie również być do dyspozycji. Jeśli nie możemy odebrać telefonu, to prosimy o przesłanie pytania na email lub krótką informację SMS, oddzwonimy!

Zamówienia

Zamówienia można składać 24h na dobę, 7 dni w tygodniu. Zamówienia złożone poza godzinami pracy będą przetwarzane w najbliższym dniu roboczym.

Odbiór osobisty

Odbiór osobisty jest możliwy w godzinach od 8:00 do 16:00 w siedzibie naszej firmy po wcześniejszym złożeniu zamówienia w naszym sklepie internetowym. Punkt odbioru zamówień jest czynny od poniedziałku do piątku. Nie ma możliwości odbioru
towaru w soboty i niedzielę (sklep jest wtedy nieczynny). 

Wejście do punktu odbioru znajduje się od strony ulicy (wejście po schodkach) na przeciwko budynku Hotelu Sękowski. Na miejscu prosimy powołać się na numer zamówienia.

Bez wcześniejszego złożenia zamówienia w naszym sklepie internetowym odbiór towaru w siedzibie naszej firmy nie będzie możliwy.

8

Jak dojechać?

Od strony Lubina (obwodnicy północnej)
Jadąc od strony Lubina należy kierować się na południe (cały czas prosto) miasta w stronę centrum. Około 200 metrów od wiaduktu kolejowego należy skręcić w lewo (będzie oddzielny pas do skrętu w lewo) w stronę marketu Aldi. Następnie kierować się około 1 km prosto do przejścia kolejowego. Od razu za przejściem należy skręcić w lewo a następnie prosto (a nie drugi raz w lewo), po wjechaniu na kostkę brukową przejechać 100 metrów prosto, nasza siedziba będzie po lewej stronie.

Od strony Autostrady A4
Jadąc od autostrady A4 należy dojechać do węzła Legnica i na nim zjechać. Następnie jechać prosto w stronę miasta drogą dwupasmową do ronda. Na rondzie skręcić w lewo i jechać dalej drogą dwupasmową do skrzyżowania. Na skrzyżowaniu jechać prosto, następnie przy obwodnicy skręcić w prawo do miasta i kierować się dalej ulicą Jaworzyńską. Po dojechaniu do centrum (na skrzyżowaniu na wprost będzie stacja Statoil, skręcić w prawo i jechać obwodnicą śródmiejską cały czas prosto, aż do dojechania do dworca PKP. Przy dworcu skręcić w lewo, następnie jechać około 300 metrów prosto kostką
brukową, po dojechaniu do końca drogi brukowej skręcić w prawo i przejechać pod wiaduktem kolejowym. Następnie przejechać 200 m i skręcić w prawo (pasem do skrętu w prawo). Następnie kierować się cały czas prosto, aż do przejazdu kolejowego. Za nim skręcić w lewo a następnie prosto, po przejechaniu 100 metrów będzie siedziba naszej firmy (po lewej stronie drogi.

Od zachodu miasta (jadąc ze Zgorzelca/Chojnowa)
Po wjechaniu do Legnicy należy kierować się cały czas prosto, aż do skrzyżowania ulicy Chojnowskiej i Piastowskiej (koło galerii Ferio). Na skrzyżowaniu należy pojechać w lewo i następnie cały czas prosto aż do skrzyżowania z ulicą Bramą Głogowską – tam należy skręcić w lewo. Następnie jechać prosto pod wiaduktem kolejowym i za wiaduktem skręcić po 200 metrach w prawo. Następnie kierować się cały czas prosto, aż do przejazdu kolejowego. Za nim skręcić w lewo a następnie prosto, po przejechaniu 100 metrów będzie siedziba naszej firmy (po lewej stronie drogi.

Bezpośrednio pod firmą znajdują się miejsca parkingowe.